Produkcja stroików

Wijk en Aalburg €9.87 40 godzin Produkcja V-001640
Układanie kompozycji z kwiatów
Oferta pracy Produkcja stroików Wijk en Aalburg

Opis stanowiska

  • Praca zespołowa wykonywana przy stołach, gdzie każdy pracownik odpowiedzialny jest za daną czynność.
  • Tworzenie kompozycji wg. wzoru wyświetlanego na monitorze.
  • Przygotowywanie kwiatów do danej kompozycji.
  • Wsypywanie ozdobnych kamyków/piasku do szklanych wazonów.
  • Przystrajanie stroików gotowymi ozdobami.

Dynamiczny i nowoczesny zakład posiadający własną szkółkę drzew, cebulki kwiatowe w doniczkach i bardzo profesjonalną linię produkcyjną. Zakład zaopatruje eksporterów, hurtowników, detalistów, centra ogrodnicze, stacje benzynowe, kwiaciarnie w rożnego rodzaju kompozycje kwiatowe.

Benefity

Co oferujemy
  • Możliwość wyjazdu już od 8 tygodni.
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracowników.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Chęć podjęcia pracy na dłużej.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Katarzyna Szybiak

Rekruter