Produkcja ptysi i eklerków

Bunschoten-Spakenburg €10.9 38 godzin Produkcja V-001714
Zjedz ciastko i miej ciastko!
Oferta pracy Produkcja ptysi i eklerków Bunschoten-Spakenburg

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca wykonywana przy linii produkcyjnej.
  • Produkcja ptysi i eklerków.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami higieny.

Firma oferująca pełen asortyment gotowych przekąsek zarówno słonych jak i słodkich. Jest największą na świecie piekarnią z ptysiami! W zakładzie produkowane są eklerki, ciastka, ptysie z bitą śmietaną i różnego rodzaju przekąski słone takie jak: pizzerinki, zapiekanki itd.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej.
  • Zaangażowanie, samodzielność podczas wykonywanych w pracy obowiązków.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Miłosława Walasiuk

Rekruter