Praca w magazynie z częściami elektronicznymi

Tilburg €10.38 40 godzin Logistyka V-007150
Zbieranie i pakowanie części do Apple i Dell
Oferta pracy Praca w magazynie z częściami elektronicznymi Tilburg

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Odczytywanie zamówień klienta.
  • Zbieranie zamówień.
  • Przenoszenie zamówień w odpowiednie miejsce zgodnie z wymaganiami,
  • Pakowanie.
  • Kontrola jakości produktów.

Firma jest wyspecjalizowanym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych dla światowego przemysłu, w szczególnosci dla technologii i motoryzacji. Obsługuje, przetwarza oraz zarządza procesami logistycznymi dotyczącymi materiałów i produktów dla producentów oryginalnego wyposażenia w wielu sektorach przemysłowych. Firma działa w 20 krajach, ma ponad 100 lokacji i łącznie zatrudnia ponad 12 000 osób.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Tygodniowy system wypłat - wypłaty przelewane na konto.
  • Dodatki zmianowe zgodnie z CAO.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Pomoc w wyrobieniu numeru BSN.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Chęć podjęcia pracy na dłużej.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Klaudia Kois

Rekruter