2 min12 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

Jesteś doświadczonym spawaczem i szukasz pracy w Holandii z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwością rozwoju w swojej branży? To świetnie się składa, u nas znajdziesz ofertę specjalne dla siebie! Będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami i narzędziami, które umożliwią Ci doskonalenie Twoich umiejętności. Czytaj dalej i zapoznaj się z naszymi ofertami!

Zakres obowiązków spawacza

Posiadamy szeroką gamę ofert pracy dla spawaczy: MIG, MAG, TIG oraz dla operatorów robotów spawalniczych. Oferujemy pracę w różnych zakładach produkcyjnych, m.in. konstrukcji ze stali czarnej, naczep do samochodów, komponentów dla przemysłu ciepłowniczego i motoryzacyjnego, a nawet rollercoasterów.

Spawacz MIG, MAG lub TIG

Stanowisko spawacza MIG, MAG lub TIG obejmuje:

 • Spawanie metodą MIG/MAG lub TIG m.in. konstrukcji stalowych, spawane elementy posiadają dany zakres grubości
 • Czytanie dokumentacji technicznej
 • Przygotowanie elementów do spawania poprzez ich cięcie, wyginanie, prostowanie, czyszczenie i sczepianie
 • Praca z różnymi narzędziami i urządzeniami spawalniczymi
 • Spawanie różnymi metodami, tj: 121/135/136

Operator robotów spawalniczych

Operator robotów spawalniczych zajmuje się przede wszystkim obsługą i ustawianiem robota spawalniczego, za pomocą którego spawane są dane elementy. Dodatkowymi zadaniami operatora są:

 • Monitorowanie pracy robota
 • Kontrola jakości spawów
 • Ręczne poprawki MIG/MAG/TIG
 • Drobne prace monterskie

Wymagania do pracy na stanowisku spawacza

Jeśli chcesz podjąć pracę jako spawacz w Holandii, wymagane jest doświadczenie w spawaniu MIG/MAG/TIG. W zależności od oferty może być również wymagany certyfikat na daną metodę spawania, a niektóre zakłady w Holandii umożliwiają wyrobienie go na miejscu. Jest to świetna okazja dla osób zdolnych do samorozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji. Posiadamy także oferty, w których aktualne uprawnienia spawalnicze nie są wymagane. Niezbędnym wymaganiem jest znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – będziesz pracował z osobami z innego kraju, a Twoimi kierownikami będą Holendrzy.

Pozostałymi wymaganiami na stanowiska spawacza są:

 • Znajomość rysunku technicznego
 • Wiedza techniczna
 • Prawo jazdy kat. B

Zarobki spawacza w Holandii

Ile zarabia spawacz w Holandii? W naszych ofertach podajemy stawkę tygodniową, po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie. Jako spawacz MIG/MAG i operator robotów spawalniczych możesz zarobić 500 - 560€ netto/40h. Natomiast na stanowisku spawacza TIG, Twoje wynagrodzenie może wynosić nawet 600 - 650€ netto/40h. Pamiętaj, że wynagrodzenie uzależnione jest od obowiązków oraz doświadczenia pracownika.

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie pracy przez COVEBO możesz liczyć na 1-osobowe, opiekę koordynatorów (także polskich), samochód na dojazdy do pracy lub rower (w zależności od odległości), dostęp do paska wypłat oraz stabilne zatrudnienie.

Dołącz do naszej społeczności spawaczy w Holandii i rozpocznij swoją wyjątkową przygodę zawodową już dziś!
Kliknij i sprawdź oferty Covebo (link) lub zadzwoń pod nr +48 77 545 75 55!

Praca dla spawacza w Holandii

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Praca w Holandii z językiem angielskim

2 min9 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024