2 min13 października 2020

Praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem

Jesteś w Holandii i poszukujesz pracy? Nie chcesz jednak wynajmować mieszkania agencyjnego, bo masz własne miejsce zamieszkania? Oferujemy Ci rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Praca z własnym zakwaterowaniem jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz pracować w Holandii, a masz własne zakwaterowanie? Zarejestruj się!

Jako agencja pracy tymczasowej, zajmujemy się delegowaniem pracowników tymczasowych z Polski do Holandii. Znajdują oni zatrudnienie w różnych branżach, przede wszystkim w produkcji, technice, ale także logistyce i budownictwie. Wyjazd zarobkowy do pracy do Holandii wiąże się najczęściej z koniecznością współpracy z agencją w sprawie wynajmu kwatery. Zdając sobie jednak sprawę, że wiele z Was mieszka na stałe w Holandii, oferujemy pracę w pobliżu miejsca zakwaterowania.

Zyskujesz podwójnie. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci pracę, nie musisz jednak się przeprowadzać!

Praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem - Zalety takiego rozwiązania

Jest sporo osób, które chcą pracować w Holandii, a posiadają już określone miejsce zamieszkania. Pracując w pobliżu swojego mieszkania, możesz dojeżdżać do niego na rowerze lub samochodem. To także spore ułatwienie dla Ciebie, bo powracasz do swojej własnej strefy komfortu. Jako agencja zatrudnienia stale słuchamy Waszych zapytań, dlatego umożliwiamy korzystanie z rozwiązania, jakim jest praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem.

Jak aplikować o pracę w Holandii z własnym zakwaterowaniem?

Jeśli jesteś osobą, która mieszka w Holandii i poszukuje pracy, proces aplikacji będzie bardzo prosty. Warto na samym początku sprawdzić aktualne oferty pracy w Holandii, które regularnie pojawiają się na naszej stronie internetowej.

Wszystkie oferty znajdziesz w odpowiedniej zakładce (Produkcja i logistyka lub Budownictwo i Technika). Rozsuń menu „Strona główna”, aby zobaczyć te zakładki. Następnie, wybierając interesującą Cię branżę, pojawią się wszystkie oferty. Przy każdej znajduje się informacja, gdzie znajduje się dany zakład.

Warto skorzystać z wygodnych filtrów i wpisać nasze miasto lub kod pocztowy. Specjalny suwak pozwoli Ci wybrać zakres poszukiwania pracy.
Następnie możesz aplikować na wybraną ofertę, korzystając z formularza. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie z gotową propozycją.

Możesz także skorzystać z formularza otwartej aplikacji.

Jak aplikować? Napisz do nas!

A może nie wiesz, na co się zdecydować i masz duży dylemat? Napisz do nas na Facebooku, a postaramy się przedstawić Ci oferty w pobliżu miejsca zamieszkania. Możesz również wysłać do nas e-mail lub zadzwonić

Pracuj w Holandii, mieszkaj u siebie!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024