Wesołe miasteczka w Holandii. Które warto odwiedzić?

Wyjazd do pracy w Holandii nie musi skupiać się tylko na pracy i wyrabianiu godzin. Odpoczynek i oddech od obowiązków powinien być nieodłączną częścią pracy za granicą. Jeśli lubisz odpoczywać, jednocześnie się bawiąc, to ten artykuł jest dla Ciebie! Sprawdź z nami wesołe miasteczka w Holandii, które warto odwiedzić!

De Efteling

Prawie każda holenderska prowincja ma swój park rozrywki, który chętnie odwiedzają jej mieszkańcy. Najbardziej znanym wesołym miasteczkiem w Holandii, które warto odwiedzić jest Efteling. Mieści się w Kaatsheuvel, w prowincji Brabancja Północna i śmiało konkuruje z francuskim Disneylandem. Baśniowa kraina w Królestwie Niderlandów czeka na żądnych przygód gości, którzy na terenie parku, poza ogromem karuzel, rollercoasterów, postaci z bajek, mogą spotkać przeróżne gadające przedmioty, w tym nawet kosze na śmieci.

Duinrell

W okolicach Hagi, praca w Holandii, może być również pełna atrakcji. Na wybrzeżu Morza Północnego możesz udać się do Duinrell. Nawet jeśli nie mieszkasz lub nie pracujesz w tych okolicach nic straconego – park ten poza atrakcjami np. parku wodnego Tiki Pool oferuje swoim odwiedzającym miejsca noclegowe. Świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Attractiepark Slagharen

Po drugiej stronie Holandii znajdziesz inny kompleks wesołego miasteczka z parkiem wodnym i miejscami campingowymi w Overijssel. To wesołe miasteczko szczyci się organizacją wielkiej parady, podczas której na alejkach można spotkać wiele barwnych postaci.

Walibi World

Kolejne wesołe miasteczko w Holandii, które warto odwiedzić to Walibi Holland w Biddinghuizen, w prowincji Flevoland. Znajdziesz tu najsłynniejsze kolejki górskie, w tym „Speed of Sound”, którego prędkość wynosi 76 km/h, czy „El Condor”, który rozpędza się do 104 km/h.

Toverland

Jesteś fanem survivalu? Toverland w Sevenum (południowa Holandia) jest dla Ciebie! Powstałe w 2001 roku wesołe miasteczko oferuje swoim odwiedzającym również szeroki zakres atrakcji z tego zakresu.

Dodatkowo w tej okolicy znajdziesz wiele ofert pracy Covebo w sektorze produkcyjno-logistycznym.

Plopsa Indoor Coevorden i Sprookjeswonderland

To wesołe miasteczka w Holandii, które warto odwiedzić z dziećmi. Plopsa Indoor Coevorden znajdziesz blisko granicy z Niemcami w Dalen a zaczarowaną krainę Sprookjeswonderland w mieście Enkhuizen. Są to idealne miejsca dla fanów bajek i baśni braci Grimm.

Pamiętaj, że wyjazd do pracy w Holandii to nie tylko praca 24/7. Znajdź czas dla siebie i sprawdź wesołe miasteczka w Holandii, które warto odwiedzić. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wyjazd, skontaktuj się z naszymi rekruterami pod numerem +48 545 75 75, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Dzień Króla w Holandii

2 min7 kwietnia 2024

Wielkanoc w Holandii

2 min21 marca 2024

Boże Narodzenie w Holandii

2 min27 listopada 2023