Jesteś w Holandii i szukasz pracy? Wynajmujesz mieszkanie i chcesz pozostać na swoim własnym zakwaterowaniu? Nie musisz się przeprowadzać. Mieszkaj u siebie, pracuj u nas!

Praca z własnym zakwaterowaniem? Dlaczego warto wybrać Covebo?

Covebo to agencja zatrudnienia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Znajomość rynku i potrzeb naszych kandydatów pozwala dobierać oferty szyte na miarę. Zespół specjalistów przyjmie Twoją aplikację, przeprowadzi rozmowę, a następnie zaproponuje odpowiednią pracę. Cechuje nas elastyczność – możesz dojeżdżać do pracy ze swojego własnego mieszkania. Posiadamy oferty na terenie całej Holandii, możesz więc być pewien, że znajdziemy dla Ciebie pracę blisko miejsca zakwaterowania.

Praca z własnym zakwaterowaniem w Covebo to wyjście naprzeciw Twoim potrzebom. Cenisz sobie komfort i wygodę? Wszędzie dobrze, ale na własnym zakwaterowaniu najlepiej!

Jak aplikować do pracy w Covebo?

Chcesz pracować w Holandii i pozostać na swoim własnym zakwaterowaniu? Zostaw kontakt, a oddzwonimy do Ciebie. Wypełnij formularz poniżej – to najkrótsza droga, aby aplikować do pracy w Covebo. Oddzwonimy do Ciebie z listą ofert, dopasowanych do Twoich kwalifikacji i oczekiwań. Jest w czym wybierać.

 

Aplikuj teraz!

Praca w Holandii

Zaaplikuj i pracuj w Holandii

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Miłosława Walusiak