Wyjazd do Holandii jest jednym z najlepszych sposobów na dodatkowy zarobek. Może stać się także pomysłem na życie, okazją do poznania samego siebie. Jeśli więc masz doświadczenie w pracach produkcyjnych, lub chcesz spróbować swoich sił w międzynarodowym środowisku – sprawdź oferty pracy Covebo!

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto wybrać Covebo?

Covebo to agencja zatrudnienia z 20-letnim doświadczeniem. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami, co pozwala nam oferować pracę na terenie całej Holandii. Przekrój ofert jest niezwykle szeroki, od prostych prac produkcyjnych, po magazyny i Order Picking.

Dobieramy oferty do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań kandydata. Doświadczone grono specjalistów rekrutacji słucha potrzeb pracowników, aby zaproponować pracę szytą na miarę.  Staramy się wydobyć potencjał pracownika, tak, aby praca była przyjemna i efektywna. Nasi kandydaci mogą liczyć na rzetelne doradztwo i pomoc na każdym etapie rekrutacji.

Jak aplikować do pracy w Covebo?

Szukasz pracy w zaufanej agencji zatrudnienia? Stawiasz na ciągłe pogłębianie kwalifikacji i nowe doświadczenia? Lubisz stale rosnąć w siłę? Rośnij z Covebo! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a my oddzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Te kilka informacji, które teraz podasz, przybliży Cię w znaczny sposób do lepszych zarobków i ciekawej pracy. Czekamy na Ciebie!

Praca w Holandii

Zaaplikuj i pracuj w Holandii

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Weronika Bielatowicz