3 min21 lipca 2020

Angielski w Holandii - czy warto go znać?

Czy wiesz, że… język angielski w Holandii jest bardzo popularny? Zna go ponad 90% Holendrów! To bardzo duży odsetek ludzi, z którymi można swobodnie porozumiewać się w tym języku. Stanowi to niemałe ułatwienie, język angielski jest dużo łatwiejszy do nauczenia, niż niderlandzki. Znając język angielski, można więc bez problemu podróżować i pracować w Holandii. Z tego też powodu coraz częściej pojawiają się oferty pracy w Holandii z językiem angielskim. Czy warto znać angielski i aplikować do takiej pracy?

język-angielski-w-Holandii-dlaczego-warto-go-znac

 

Oferty pracy z językiem angielskim a oferty pracy bez języka

Oferty pracy w Holandii bez języka angielskiego są często mniej atrakcyjne, niż te, które znajomości języka wymagają. Wynika to ze specyfiki określonych stanowisk. Zdarza się, że pracownikom jest po prostu ciężko pracować bez podstaw języka. Ma to miejsce przede wszystkim w branży technicznej, gdzie obowiązuje specjalistyczne słownictwo.

Coraz częściej pojawiają się jednak oferty pracy w produkcji z językiem angielskim. Świadczy to o rosnącym zapotrzebowaniu na pracownika posługującego się tym językiem.

Praca w Holandii – Czy warto znać język angielski?

Znajomość języków obcych zawsze się przydaje, zwłaszcza na konkurencyjnym rynku pracy. Coraz więcej osób posługuje się tym językiem, dlatego jego znajomość możne w znacznym stopniu zwiększyć nasze szanse podczas rekrutacji. Angielski w CV pomoże także zdobyć lepszą pracę w Holandii, a co za tym idzie… lepiej zarabiać. Można w tym przypadku śmiało powiedzieć, że najpierw warto zainwestować w siebie, aby potem cieszyć się lepszymi zarobkami.

jezyk-angielski-w-holandii-warto-go-znac

Jak nauczyć się języka angielskiego? Jak przyswoić podstawy, aby móc pracować w Holandii?

Jeśli nie znasz języka angielskiego, a interesuje Cię konkretna oferta pracy w Holandii z językiem, być może warto zastanowić się, jak szybko przyswoić podstawy? A metod jest wbrew pozorom całkiem sporo, wiele z nich jest bezpłatne lub bardzo tanie.

Jak nauczyć się języka anielskiego, bez wydawania masy pieniędzy? Podpowiadamy w naszym artykule! Skorzystaj z darmowych aplikacji, oglądaj seriale po angielsku, znajdź kurs dla siebie lub porozmawiaj z native speakerem. W taki sposób szybko przyswoisz podstawy i będziesz mógł udoskonalić swoje CV.

Język angielski w Holandii. Jakie są oferty? Ile mogę zarobić w Holandii?

Oferty pracy z językiem powoli stają się normą w Covebo. Warto już dziś pomyśleć o przyszłości, aby móc otrzymywać coraz lepsze oferty i lepiej zarabiać. Znajdź swój sposób, aby nauczyć się języka angielskiego i wyróżnij się na tle konkurencji.

Oferty pracy z językiem angielskim to przede wszystkim:

  • Zbieranie zamówień w magazynach i sklepach internetowych,
  • Tworzenie kompozycji kwiatowych,
  • Pakowanie różnych produktów i wiele więcej…

Masz pytania lub wątpliwości? A może potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń, a my postaramy się jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich preferencji i kwalifikacji. Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu, adresem e-mailowym, a także na profilach w mediach społecznościowych.

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024