3 min27 maja 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

Szukasz pracy w branży CNC i marzysz o karierze w kraju, który jest liderem innowacji i precyzji technologicznej? To świetnie się składa! Praca w branży CNC w Holandii to idealna opcja dla specjalistów poszukujących stabilnego zatrudnienia, atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości rozwoju zawodowego. W tym artykule zabierzemy Cię w podróż po holenderskiej branży CNC, odkrywając najciekawsze oferty pracy takie jak: Frezer CNC, Operator prasy krawędziowej, Tokarz CNC, Operator - Programista Frezarek CNC oraz Operator – Frezer CNC. Dowiedz się, dlaczego Holandia jest idealnym miejscem do rozwijania kariery w tej dynamicznej i technologicznie zaawansowanej dziedzinie!

 

Frezer CNC

Frezer CNC to specjalista odpowiedzialny za obsługę i programowanie frezarek CNC. Zajmuje się precyzyjną obróbką skrawaniem metali i innych materiałów, tworząc komponenty o wysokiej dokładności. Do jego obowiązków należy również kontrola jakości wykonanych części oraz konserwacja maszyn. Musi posiadać umiejętność czytania rysunków technicznych oraz doświadczenie w doborze odpowiednich narzędzi i parametrów obróbczych. Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego jest często wymagana.

 

Operator pracy krawędziowej

Operatorzy pracy krawędziowej obsługują prasy krawędziowe używane do gięcia blach. Oprócz tego do ich zadań należy ustawianie maszyn, kalibracja oraz kontrola jakości gotowych produktów. Znajomość materiałoznawstwa, precyzyjne umiejętności manualne, a także posługiwanie się językiem angielskim są niezbędne.

 

Tokarz CNC

Tokarz CNC to jedno z kluczowych stanowisk w holenderskich zakładach produkcyjnych. Tokarze CNC muszą być biegli w programowaniu maszyn oraz kontrolowaniu jakości wytworzonych detali. Doświadczenie w pracy z różnymi materiałami, w tym metalami i tworzywami sztucznymi, jest cenione.

 

Operator - Programista Frezarek CNC

Rola operatora - programisty CNC obejmuje zarówno programowanie maszyn, jak i ich obsługę. Wymagana jest znajomość oprogramowania CAD/CAM, umiejętność tworzenia programów obróbczych oraz przeprowadzania korekt w procesie produkcji.

 

Operator - Frezer CNC

Operator - Frezer CNC łączy obowiązki związane z obsługą frezarek CNC, w tym ustawianie maszyn, wybór narzędzi oraz nadzór nad procesem obróbki. Rolą operatora jest zapewnienie, że produkcja przebiega zgodnie z założeniami technicznymi i jakościowymi. Na to stanowisko istotna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie.

 

Zarobki w branży CNC w Holandii

Zarobki w branży CNC w Holandii są zróżnicowane i zależą od kilku czynników, takich jak doświadczenie, poziom wykształcenia, specjalizacja oraz region zatrudnienia. Przeciętne wynagrodzenia tygodniowe w tej branży prezentują się następująco:

  • Operator prasy krawędziowej zarabia od 500 do 540€, jest to kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie,
  • Wynagrodzenie dla stanowisk takich jak Frezer CNC i Tokarz CNC wynosi 540€,
  • Operator maszyn CNC może liczyć na wynagrodzenie od 520 do 600€ w zależności od doświadczenia. Początkujący operatorzy zazwyczaj zarabiają mniej, ale wraz ze zdobywaniem doświadczenia i umiejętności, ich pensje rosną,
  • Programiści Frezarek CNC zarabiają nawet od 580€ tygodniowo

 

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie pracy w branży CNC przez COVEBO, zapewnimy Ci: 1-osobowe zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pełne ubezpieczenie, opiekę koordynatorów (także polskich) oraz dostęp do paska wypłat.

Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z ofertami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z osobami prowadzącymi rekrutację. Przyszłość w branży CNC w Holandii czeka na Ciebie!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w Technice

4 min13 marca 2024