2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

Praca w Holandii otwiera wiele drzwi, oferując atrakcyjne wynagrodzenie, nowe doświadczenia oraz możliwość zwiedzania pięknych miejsc. Jednak wyjazd w pojedynkę może budzić pewne obawy, zwłaszcza u tych, którzy nie pracowali wcześniej za granicą. Rozważasz pracę w Holandii, ale nie chcesz jechać sam? Idealnym rozwiązaniem może być praca dla par. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak wyjechać do Holandii w duecie.

Praca dla par w Holandii – Jak zacząć?

Jeśli planujesz podjąć pracę w Holandii ze swoją drugą połówką, pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie www.covebo.pl. W trakcie rejestracji wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co umożliwi nam przedstawienie Waszych kandydatur w Holandii. Pamiętaj, że jeśli planujecie wyjazd w parze lub grupie, każdy z Was musi zarejestrować się indywidualnie. Do profilu warto dodać swoje CV, które pomoże rekruterom dopasować oferty pracy do Waszych preferencji i doświadczeń zawodowych. Rejestrację można również przeprowadzić bezpośrednio przez aplikowanie na konkretne oferty pracy.

Jak aplikować do pracy w parach?

Oferty są podzielone na kategorie: produkcja i logistyka oraz technika i budownictwo.

Po złożeniu aplikacji rekruterzy skontaktują się z kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Jednym z kluczowych elementów rozmowy jest ocena znajomości języka angielskiego. Jeżeli poziom znajomości języka różni się wśród osób wyjeżdżających w parze lub grupie, oferty pracy będą dostosowane do osoby z najsłabszą znajomością języka. Każdy musi bowiem samodzielnie radzić sobie w miejscu pracy.

Organizacja wyjazdu dla par

Praca dla par lub grup jest zazwyczaj organizowana tak, aby wszyscy pracowali w jednym zakładzie. Oferujemy zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach, dzięki czemu pary są zawsze razem. W przypadku liczniejszych grup, miejsca zakwaterowania mogą się różnić, w zależności od dostępności w danym domku.

Osoby wyjeżdżające do pracy w parze zwykle mają zapewnioną pracę na tych samych zmianach. Organizacja pracy na tych samych zmianach dla większych grup, np. sześciu osób, jest trudniejsza, co może wymagać różnych rozwiązań transportowych.

Praca w Holandii może być dla Was świetnym doświadczeniem, szczególnie w grupie. Aplikujcie już dziś!

Jeśli powyższy tekst nie odpowiedział na wszystkie Wasze pytania, skontaktujcie się z nami pod numerem +77 545 75 75, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

5 nieoczywistych zalet wyjazdu do pracy do Holandii

3 min11 lipca 2024

Dlaczego warto podjąć pracę w ogrodnictwie w Holandii?

3 min11 lipca 2024

Praca dla spawacza w Holandii. Dlaczego warto?

3 min9 lipca 2024