4 min18 stycznia 2023

Czy praca w Holandii jest ciężka?

Większość osób wyjeżdżających do pracy w Holandii decyduje się na podjęcie pracy fizycznej – tego typu oferty pracy w Holandii są po prostu bardziej dostępne. Zakłady produkcyjne czy logistyczne zwykle poszukują wielu pracowników na różnego rodzaju stanowiska, ale jak wygląda specyfika pracy w Holandii i czy praca w Holandii jest ciężka? Na te pytania odpowiedź znajdziesz poniżej.   

Jak wygląda praca w Holandii?  

Każde stanowisko pojawiające się na rynku pracy opiera się na swojej specyfikacji. Stanowiska niższego szczebla, zwykle wiążą się z niską odpowiedzialnością, ale mają znaczący wpływ na działanie całego zakładu. To jak wygląda praca w Holandii, zależy od wielu czynników, o których dowiesz się dzięki ofertom pracy w Holandii 

Oferty pracy Covebo  

Covebo oferuje pełen wachlarz ofert pracy na terenie Holandii od stanowisk produkcyjnych, przy taśmie, po order pickerów, przez ślusarzy i spawaczy do mechaników samochodowych. 

Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie https://www.covebo.pl/oferty-pracy/ - skorzystaj z wyszukiwarki i dopasuj oferty do swoich oczekiwań.  

Czy praca w Holandii jest ciężka?  

Jeśli nie masz doświadczenia jako pracownik fizyczny, zajmowane stanowisko na terenie Holandii początkowo może wydawać się ciężkie. Jednakże po wejściu w rutynę dnia codziennego, nasi pracownicy uważają, że praca z czasem staje się coraz przyjemniejsza. Zatem to, czy praca w Holandii jest ciężka, zależy w dużej mierze od indywidualnego podejścia.  

Specyfika pracy w Holandii  

Jak zaznaczyliśmy w powyższych akapitach, specyfika pracy w Holandii zależy od sektora zatrudnienia oraz zajmowanego stanowiska. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych stanowisk i wiążących się z nimi obowiązkami, dzięki czemu dowiesz się więcej o specyfice pracy w Holandii: 

Pakowanie słodkich wypieków w Ooosterhout  

Główne obowiązki to wyrób produktów cukierniczych poprzez nakładanie na nie owoców i innych dodatków. Do tego obsługa piekarnika, pakowanie i etykietowanie gotowych produktów słodkich. Na koniec kontrola jakości produktów oraz przygotowywaniu ich do wysyłki. 

Operator wózka widłowego typu Reach Truck w Gouda 

Praca operatora wymaga certyfikatu uprawniającego do prowadzenia wózka widłowego, w tym wypadku typu reach truck. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów mięsnych. Z tego powodu obowiązki to zaopatrzanie magazynu firmy oraz przygotowywaniu produktów do wysyłki, zgodnie ze składanymi zamówieniami.  

Pracownik izolacji przemysłowych  

Oferty działu technicznego wyróżniają się większymi wymaganiami co do kandydatów na dane stanowiska. Poza doświadczeniem, w danym zakresie, przeważnie wymagana jest umiejętność czytania rysunku technicznego, na podstawie którego wykonuje się swoje obowiązki.  

Jak znaleźć pracę w Holandii dopasowaną do siebie?  

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak znaleźć pracę na terenie Holandii, zastanów się, czym chcesz się zajmować i jaki sektor zatrudnienia jest dla Ciebie najlepszy. Poniżej przedstawiamy kilka rad, jak ułatwić sobie proces zatrudnienia.  

Uważnie czytaj opisy ofert pracy  

Oferta pracy, na którą chcesz aplikować, musi posiadać dokładny opis stanowiska, wymagania oraz opis miejsca pracy. Wszystkie kwestie dotyczące specyfiki pracy w Holandii powinny być rozpisane prosto i klarownie. Jeśli jednak nadal pojawiają się pytania dotyczące tego, jak wygląda pracy w Holandii, przejdź do punktu kolejnego.  

Zapytaj swojego rekrutera  

Rekruter, jest osobą, która powinna wiedzieć wszystko na temat oferty prac w Holandii, na którą chcesz aplikować. W związku z tym jest osobą, która odpowie na wszystkie pytania dotyczących specyfiki pracy w Holandii 

Rekruterzy Covebo czekają na Twoje pytania pod numerem +48 77 545 75 75.  

Szukaj opinii i czytaj rekomendacje  

W podjęciu pracy za granicą ważne jest zaufanie do agencji pracy, z którą planujesz rozpocząć współpracę. Przed aplikacją skontaktuj się z rekruterem, zapoznaj się z opiniami na temat miejsca pracy, do którego chcesz dołączyć.  

Pamiętaj, chcemy, byś czuł się bezpiecznie, dlatego nigdy nie podawaj prywatnych danych w wiadomości prywatnej do rekrutera – pamiętaj by wszystkie informacje, o które poprosi Cię rekruter przesyłać na skrzynki mailowe pracowników opatrzone domeną @covebo oraz że oferty pracy Covebo zawsze oparzone są numerem KRAZ.  

Wyjazd do pracy w Holandii nie powinien być decyzją pochopną, dobrze zastanów się, czym chcesz się zajmować, by obowiązki wykonywane na terenie Holandii przynosiły Ci satysfakcję.  

Jeśli jakaś ważna dla Ciebie kwestia nie została poruszona w powyższym artykule, skontaktuj się z nami! Możesz to zrobić poprzez formularz „oddzwoń do mnie” lub pod numerem telefonu +48 77 545 75 75. Odpowiemy na wszystkie pytania!

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Praca w Holandii z językiem angielskim

2 min9 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024