3 min10 stycznia 2020

Dlaczego warto być specjalistą w Holandii?

Niderlandy to nieprzerwanie jeden z głównych celów Polaków, którzy wyjeżdżają w celach zarobkowych. Praca w Holandii jest gwarancją dobrego zarobku, a także perspektywy rozwoju zawodowego. Sprawdź, dlaczego warto być specjalistą w Holandii.

Praca w Holandii dla specjalistów

Praca w Holandii dla Polaków, w szczególności tych posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe, jest kluczem do zapewnienia sobie przewagi na rynku.

Jakie są największe zalety pracy w Holandii?

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
  • praca na urządzeniach spełniających najwyższe standardy,
  • możliwość poszerzenia posiadanych przez specjalistę kompetencji, które skutecznie przygotują go do adaptacji na tym dynamicznie zmieniającym się rynku.

Kolejną zaletą jest możliwość zakwaterowania w 1-osobowych pokojach o podwyższonym standardzie. Praca w Holandii z zakwaterowaniem to jeden z priorytetów dla specjalistów branży technicznej, a rynek zdecydowanie daje takie możliwości.

 

praca dla spawacza

 

Kto znajdzie pracę w Holandii w branży technicznej?

O zatrudnienie nie będzie trudno spawaczom, monterom i szlifierzom.

Praca w Holandii w działach metalurgii to sektor, który od zawsze zrzesza w swych szeregach najlepszych Polskich fachowców. Mnogość firm oraz produktów będących efektem ich usług stanowi jeden z najszerszych wachlarzy wśród bogatej oferty rynków zagranicznych.

Praca w Holandii jest więc synonimem pewności i stabilności zawodowej. Rozwiązania technologiczne, które są stosowane w tej branży są silne tożsame z technologiami rynku rodzimego. Co to oznacza? Praca w Holandii dla spawacza czy szlifierza bywa niejednokrotnie naturalnym krokiem w profilu zawodowym Polskiego specjalisty.

 

spawacz holandia

 

Wysoka wartość Polskiego specjalisty na rynku pracy

Należy także podkreślić, że efektywne świadczenie projektów spawalniczych przez osoby pracujące w Holandii, owocuje silnym uznaniem jakości, jaką Polski pracownik działu metalurgii zwykł dostarczać.

Wśród profesji wysoce pożądanych znajdują się również monterzy instalacji fotowoltaicznych. Technologia ta cieszy się bardzo dużą popularnością, dając możliwość pracy w Holandii z szeregiem benefitów, takich jak:

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe,
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu,
  • Opieka managera,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobywania uprawnień w centrum szkoleniowym.

Rynek Niderlandzki i jest w tym sektorze jednym z bardziej prężnych, co oznacza, że praca w Holandii dla montera instalacji fotowoltaicznych to pewna inwestycja tak po stronie Polskiego specjalisty jak i Agencji pracy świadczącej jego zatrudnienie.

 

monter holandia

 

Praca w branży budowlanej

Sektor budowlany, podobnie jak wspomniana metalurgia, od zawsze budził żywe zainteresowanie, wśród osób migrujących. Tego typu praca była przez pewien czas realizowania w głównej mierze w tym sektorze oraz sektorach produkcyjnych.

Obecnie zapotrzebowanie na wysokiej klasy budowlańca stanowi problem dla rynku Holenderskiego, który to już od dawna zwykł posiłkować się pracownikami z Polski oraz państw ościennych.

Warto więc podjąć pracę w Holandii jako budowlaniec, bo prócz dobrej pensji dostajemy także szereg dodatkowych korzyści. Otrzymujemy gwarancję pracy z zakwaterowaniem, możliwość podjęcia pracy poprzez agencję zatrudnienia oraz niemalże nieograniczone możliwości rotowania wśród wysoce rozproszonych projektów konstrukcyjnych.

 

 

Istotne jest, aby specjalista decydujący się na pracę w Holandii był świadom mnogiej ilości benefitów, które to są istotnym faktorem charakteryzującym tego typu rodzaj zatrudniania. Prócz pracy w Holandii z zakwaterowaniem fachowiec może liczyć na wysokiej jakości pakiet socjalny, pojedynczy pokój, wynagrodzenie, które to będzie mu wypłacane w systemie tygodniowym czy kompleksową pomoc w kwestiach związanych z samym pobytem. Łatwo jest stwierdzić, że wśród ofert pracy w Holandii dla Polaków, to te dedykowane specjalistom cieszą się największym zainteresowaniem. Jesteś zainteresowany prać jako specjalista? Sprawdź nasze oferty pracy.

 

Źródła:

https://polonia.nl/2019/03/18/pracy-w-holandii-zawody-poszukiwane/

https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/32412/na-setkach-farm-mleczarskich-w-holandii-pojawia-sie-instalacje-pv

https://globenergia.pl/76-gw-zainstalowano-w-europie-w-pv-jak-w-rankingach-prezentuje-sie-polska/

http://www.niedziela.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=21322:holandia-temat-dnia-polscy-pracownicy-budowlani-mile-widziani-stawki-32-38-eurogodz-zzp&catid=96:temat-dnia&Itemid=187/

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w Technice

4 min13 marca 2024