3 min17 sierpnia 2022

Ile zarabia spawacz w Polsce i Holandii?

Rozważając wyjazd do pracy za granicą jednym z najważniejszych pytań jest: „Ile zarabia spawacz w Polsce, a ile w Holandii?”. Różnica ta stanowi klucz do podjęcia decyzji.

Praca dla spawacza w Holandii

Agencja Zatrudnienia COVEBO oferuje pracę na różnych stanowiskach technicznych. Jednymi z cieszących się największym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kandydatów są oferty pracy w Holandii dla spawaczy. W naszej puli ofert posiadamy wakaty dla spawaczy TIG, MIG/MAG oraz operatorów robotów spawalniczych. Wyjeżdżając do pracy w Holandii z agencją COVEBO możesz liczyć na odpowiedni sprzęt pozwalający do podjęcia pracy, czyli ubrania robocze oraz maski spawalnicze. W razie pytań powstających na miejscu pomocą służą koordynatorzy. Firmy, w których możesz podjąć pracę, zajmują się produkcją części metalowych oraz aluminiowych dla przemysłu samochodowego, rolniczego, spożywczego, chemicznego, czy energetycznego (np. turbiny do wiatraków).

Spawacz w Holandii – Jak szukać pracy?

Szukając pracy dla spawacza w Holandii, polecamy zapoznać się z ofertami opublikowanymi na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy na pewno dopasują ofertę pod profil pracownika tak, abyś mógł cieszyć się z owocnej i długoterminowej współpracy. Jeśli jesteś spawaczem TIG i chciałbyś spróbować swoich sił jako spawacz MIG/MAG, w naszej szkółce odpowiednio cię przeszkolimy i przygotujemy do pracy.

Spawacz Holandia zarobki

Ile zarabia spawacz w Holandii? Wynagrodzenie uzależnione jest od obowiązków oraz doświadczenia pracownika. Zarobki wahają się w przedziale 500€ - 580€ netto/40 godzin pracy. Spawacz TIG może liczyć na zarobki między 530€ - 580€ netto, spawacz MIG/MAG 520€ - 560€ netto, a operator robotów spawalniczych, który czasem wykonuje poprawki spawaniem ręcznym - od 500€ netto/tydzień.

Spawacz w Polsce

Stanowisko spawacza jest opłacalne dla pracownika. Jeśli jesteś odpowiednio wykwalifikowany oraz posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności, możesz liczyć na wysokie zarobki także w Polsce. Co prawa jest to dość wymagająca praca, której nie da się wykonywać bez odpowiednich zabezpieczeń, w szczególności oczu. Posiadając doświadczenie w Polsce, będziesz postrzegany jako solidny i dokładny pracownik na rynku zagranicznym, w przypadku naszej agencji – w Holandii. Dzięki dobrej renomie i dostarczaniu firmom dobrych pracowników wciąż poszerzamy grono firm zainteresowanych zatrudnieniem Polaków.

Ile zarabia spawacz?

W Polsce zarobki spawacza, podobnie, jak za granicą zależą od doświadczenia oraz kwalifikacji. Początkujący spawacz może liczyć na wynagrodzenie od około 2500PLN, bardziej doświadczony na kilkakrotność tej kwoty.

Ile zarabia spawacz w Polsce i Holandii - Porównanie

Przed podjęciem decyzji o zmianie miejsca pracy, a także często zamieszkania, z czym wiąże się wyjazd zagranicę, warto wiedzieć, czy zarobki spawacza w Holandii są wystarczające. Porównując wynagrodzenia spawaczy w Polsce i w Niderlandach, pierwszą zmienną jest waluta, w jakiej otrzymywane jest wynagrodzenie, drugą okresowość. W Polsce z reguły wypłata realizowana jest co miesiąc, w Holandii natomiast – co tydzień. Powołując się na stronę wynagrozenia.pl w Polsce doświadczony spawacz może zarobić powyżej 5000PLN netto miesięcznie. Przeliczając wynagrodzenia, które oferujemy na stawki miesięczne w polskiej walucie, zarobki wahają się w przedziale od ok. 9000PLN do 10600PLN nie uwzględniając nadgodzin. Natomiast najlepiej, aby każdy pracownik indywidualnie ocenił, ile więcej jest w stanie zarobić wyjeżdżając do pracy w Holandii z agencją COVEBO.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024