Nowy rok, nowy ja – czyli wyjazd do pracy do Holandii

Wejście w nowy rok kalendarzowy to czas podsumowań, ale i również tworzenia planów na kolejne miesiące. Jak wynika z badań agencji badań rynku i opinii SW Research, w 2021 roku aż 54,4% Polaków miało postanowienia noworoczne. Na drugim miejscu najbardziej popularnych postanowień plasuje się poprawa sytuacji finansowej, z wynikiem aż 37%.

Jak jednak przekuć takie postanowienie w rzeczywistość? Przede wszystkim, trzeba podjąć wyzwanie!  Aby zacząć czerpać z niego benefity – nie tylko finansowe – już od pierwszych tygodni stycznia, warto chwycić pomocą dłoń, z którą Agencja Zatrudnienia Covebo czeka na każdego, kto pragnie dobrych zmian.

Lepsza sytuacja finansowa w 2024 roku a wyjazd do pracy do Holandii

Wbrew pozorom, poprawa sytuacji finansowej nie musi być żmudnym i trudnym do zorganizowania przedsięwzięciem. Wyjeżdżając do pracy do Holandii z Agencją Zatrudnienia Covebo możesz rozpocząć zatrudnienie, które zagwarantuje satysfakcjonujące wynagrodzenie już od pierwszych tygodni stycznia nadchodzącego roku. Jak to zrobić? Wystarczy zaaplikować na wybraną ofertę pracy Covebo i czekać na telefon od rekrutera, który przeprowadzi Cię przez cały przebieg zdobywania nowej pracy w Holandii. Aby zwiększyć swoje szanse i przyspieszyć proces rekrutacji, warto zaopatrzyć się w dobrze przygotowane CV – instrukcja czeka na Ciebie tutaj (klik).

Zyskasz nie tylko pieniądze

Wyjazd do Holandii nie oznacza porzucenia swojego dotychczasowego stylu życia na rzecz nieustającej pracy. Wręcz przeciwnie! Dzięki podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Covebo możesz sprawić, że staniesz się bogatszy w doświadczenia i wiedzę. Jak? Przede wszystkim wyjazd opatrzy twoje CV o nowe umiejętności, a praca w środowisku międzynarodowym pomoże wynieść twoją znajomość języka angielskiego na wyższy poziom. To kolejny krok do spełnienia postanowienia noworocznego o niezależności finansowej!

W czasie wolnym od pracy będziesz mógł poznać nową kulturę i ludzi, co zwiększy szanse na zawiązanie przyjaźni i sprawi, że w Holandii poczujesz się jak u siebie. Dzięki przebywaniu pośród Holendrów będziesz mógł przyswoić podstawy języka holenderskiego, co wpłynie na poczucie przynależności do ich społeczeństwa i twój komfort.

 Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz na nowy start

Wizja poprawy sytuacji finansowej i szans na rozwój prezentuje się znakomicie, jednak w tym momencie zapewne pojawi się pytanie: jak będzie wyglądać moje życie od momentu potwierdzenia wyjazdu do pracy do Holandii? Poczucie bezpieczeństwa i spokój Agencja Zatrudnienia Covebo gwarantuje każdemu pracownikowi już od pierwszego dnia. Rozpoczynając od wyjazdu, który pomożemy zorganizować, do zapewnionej opieki koordynatora już na miejscu. W pełni wyposażone zakwaterowanie czy samochód służbowy dedykowany dojazdom do pracy to kolejne benefity, które pomogą w łatwym rozpoczęciu realizowania postanowienia noworocznego.

Przekonaliśmy Cię, że postanowienia noworoczne nie są tak straszne, jak je malują? Świetnie, czas na twój ruch! Oferty pracy już czekają (klik) https://www.covebo.pl/oferty-pracy/.

 

Źródło statystyk: https://swresearch.pl/news/wiekszosc-polakow-ma-i-w-styczniu-trzyma-sie-swoich-postanowien-noworocznych

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Atrakcyjne oferty pracy w hurtowni spożywczej z tygodniówką 500 euro!

4 min20 czerwca 2024

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024