3 min9 lipca 2024

Praca dla spawacza w Holandii. Dlaczego warto?

Jesteś doświadczonym spawaczem i szukasz pracy w Holandii z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwością rozwoju w swojej branży? Świetnie się składa! U nas znajdziesz ofertę specjalnie dla siebie! Będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami i narzędziami, które umożliwią Ci doskonalenie Twoich umiejętności. Czytaj dalej i zapoznaj się z naszymi ofertami!

Zakres obowiązków spawacza

Posiadamy szeroką gamę ofert pracy dla spawaczy: MIG, MAG, TIG oraz dla operatorów robotów spawalniczych. Oferujemy pracę w różnych zakładach produkcyjnych, m.in. przy konstrukcjach ze stali czarnej, naczepach do samochodów, komponentach dla przemysłu ciepłowniczego i motoryzacyjnego, a nawet przy budowie rollercoasterów.

Praca w Holandii dla spawacza. Spawacz MIG, MAG lub TIG

Stanowisko spawacza MIG, MAG lub TIG obejmuje:

 • Spawanie metodą MIG/MAG lub TIG, m.in. konstrukcji stalowych, z różnymi zakresami grubości spawanych elementów.
 • Czytanie dokumentacji technicznej.
 • Przygotowanie elementów do spawania poprzez cięcie, wyginanie, prostowanie, czyszczenie i sczepianie.
 • Pracę z różnymi narzędziami i urządzeniami spawalniczymi.
 • Spawanie różnymi metodami, takimi jak: 121/135/136.

Operator robotów spawalniczych

Operator robotów spawalniczych zajmuje się przede wszystkim obsługą i ustawianiem robota spawalniczego, za pomocą którego spawane są dane elementy. Dodatkowymi zadaniami operatora są:

 • Monitorowanie pracy robota.
 • Kontrola jakości spawów.
 • Ręczne poprawki metodą MIG/MAG/TIG.
 • Drobne prace monterskie.

Wymagania do pracy na stanowisku spawacza

Jeśli chcesz podjąć pracę jako spawacz w Holandii, wymagane jest doświadczenie w spawaniu MIG/MAG/TIG. W zależności od oferty, może być również wymagany certyfikat na daną metodę spawania. Niektóre zakłady w Holandii umożliwiają wyrobienie go na miejscu, co stanowi świetną okazję dla osób zdolnych do samorozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji. Posiadamy także oferty, w których aktualne uprawnienia spawalnicze nie są wymagane.

Niezbędnym wymaganiem jest znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – będziesz pracował z osobami z innego kraju, a Twoimi kierownikami będą Holendrzy. Pozostałymi wymaganiami na stanowisko spawacza są:

 • Znajomość rysunku technicznego.
 • Wiedza techniczna.
 • Prawo jazdy kat. B.

Praca w Holandii dla spawacza - Zarobki

Ile zarabia spawacz w Holandii? W naszych ofertach podajemy stawkę tygodniową, po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie. Jako spawacz MIG/MAG i operator robotów spawalniczych możesz zarobić 500 - 560€ netto/40h. Natomiast na stanowisku spawacza TIG, Twoje wynagrodzenie może wynosić nawet 600 - 650€ netto/40h. Pamiętaj, że wynagrodzenie uzależnione jest od obowiązków oraz doświadczenia pracownika.

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie pracy przez Covebo, możesz liczyć na jednoosobowe zakwaterowanie, opiekę koordynatorów (w tym polskich), samochód na dojazdy do pracy lub rower (w zależności od odległości), dostęp do paska wypłat oraz stabilne zatrudnienie.

Dołącz do naszej społeczności spawaczy w Holandii i rozpocznij swoją wyjątkową przygodę zawodową już dziś! Kliknij i sprawdź oferty Covebo tutaj lub zadzwoń pod nr +48 77 545 75 55!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024