2 min8 września 2020

Praca w Holandii. Dokumenty do podpisania przed wyjazdem

Interesuje Cię praca w Holandii, dokumenty i formalności spędzają Ci jednak sen z powiek i nie wiesz, jak się za to zabrać? Przychodzimy z pomocą! Poświęć tylko 2-3 minuty, żeby przekonać się, jak proste jest podjęcie pracy w Holandii przez Covebo.

Pacta sunt servanda

Zasada pochodząca z prawa rzymskiego, która stanowi, iż „umów należy dotrzymywać” jest podstawą wszelkich ustaleń. Uzgodnienia zawarte w formie pisemnej powinny być jasne i przejrzyste. Stąd też przed wyjazdem podpisujesz z nami umowę o skierowanie

Rzeczona umowa stanowi tym samym potwierdzenie warunków przedstawionych przez rekrutera. W transparentny sposób mówi o ponoszonych przez pracownika kosztach, a także określa kluczowe kwestie jak: do pracy za granicą, która jest obowiązująca dla obu stron: pracownika i pracodawcy.

Umowa o skierowanie do pracy za granicą

  • Wynagrodzenie,
  • Zakwaterowanie,
  • Ubezpieczenie,
  • Obustronne obowiązki.

W celu podpisania umowy możesz udać się do jednego z naszych pięciu biur zlokalizowanych w Opolu, Raciborzu, Rzeszowie, Kluczborku czy Katowicach. A może wygodniej będzie Ci to zrobić drogą elektroniczną? Nie ma problemu, skorzystaj z formularza otwartej aplikacji!

Praca w Holandii – Dokumenty. Pozostałe informacje

Ponadto, otrzymasz od nas przed wyjazdem do pracy w Holandii:

  • Informacje dotyczące dokumentu tożsamości
  • Regulamin pracowniczy;
  • Informacje dotyczące zakwaterowań.

Wymienione wyżej dokumenty dostaniesz od nas drogą elektroniczną do wcześniejszego zapoznania się z nimi. Pamiętaj także, żeby zabrać ze sobą wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, które przydadzą się na miejscu.

Jak sam widzisz, w Covebo szanujemy Twój czas, dlatego nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń. Aktualne oferty pracy w Holandii znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie od razu możesz złożyć aplikację interesujące Cię stanowisko. Przekrój jest bardzo szeroki i obejmuje także taką opcję jak praca w Holandii dla par, praca w logistyce, dla operatorów wózków widłowych czy spawaczy. Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci w załatwieniu formalności oraz zorganizujemy transport do Holandii.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Co to jest bouwvak?

3 min8 sierpnia 2023

Ciekawostki o automotive

3 min23 marca 2023

Różnice kulturowe między Polakami a Holendrami, czyli jak uniknąć kulturowego faux pas

3 min22 marca 2023