3 min25 stycznia 2022

Praca w Holandii i tygodniówki

Rzeczy, które dzieją się raz w tygodniu: nowy odcinek naszego ulubionego serialu, weekend i… wypłaty w Covebo! To prawdopodobnie nasza najważniejsza zmiana w 2022 roku. Naszą specjalnością od wielu lat pozostaje dobrze płatna praca w Holandii. Tygodniówki są odpowiedzią na aktualne potrzeby kandydatów. Oto oferty pracy z wypłatami co tydzień, którym warto się lepiej przyjrzeć.

Praca w Holandii z wypłatą co tydzień

Zbieranie zamówień to według Ciebie najciekawsza praca w Holandii? Wypłaty co tydzień ułatwiają Ci planowanie wydatków? Jeżeli na te dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco, mamy coś dla Ciebie.

Order picker w dziale zakupów on-line. Tygodniówki

Jumbo to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów w Holandii. Pracując przez Covebo, będziesz odpowiedzialny za:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera.
  • Pobranie i umieszczenie odpowiedniego kodu kreskowego.
  • Etykietowanie opakowań zgodnie z instrukcją.

Podstawowa stawka w tym magazynie wynosi 10,76 euro brutto, natomiast z racji pracy w systemie zmianowym oferujemy naszym kandydatom liczne dodatki. Co powiesz na 50% dodatku od poniedziałku do soboty w godz. 22:00-6:00 i 16,14 euro brutto na godzinę? Praca odbywa się w temperaturze pokojowej, magazyn z kolei znajduje się w Hertogenbosh, a więc 150 tysięcznym mieście na południu Królestwa Niderlandów, niedaleko Tilburga. Lokalizacja bez wątpienia stanowi dodatkowy atut dla każdego, kto niejednokrotnie przeglądał oferty pracy w Holandii.

Gotowy do wyjazdu w najbliższy weekend? Wypełnij więc krótki formularz!

Pracownik nowoczesnego centrum logistycznego - transport gratis!

Tym razem lokalizacja to Moerdijk, niewiele ponad pół godziny drogi od Rotterdamu. Praca odbywa się w nowoczesnym centrum logistycznym, które specjalizuje się w dystrybucji wszelkiego rodzaju paczek. Przesyłki te dostarczane są codziennie do całej sieci supermarketów Lidl. Stawka? 11,39 euro brutto za godzinę i, co godne uwagi, nie ma tzw. wiekówki. W tym wypadku praca w Holandii odbywa się za taką samą stawkę, bez względu na wiek. Bez wątpienia ogromnym atutem tej oferty jest transport gratis! Kierowca przyjedzie pod Twój dom i zabierze Cię bezpośrednio na nasze zakwaterowanie. Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Załadunek i rozładunek towaru.
  • Plombowanie pudełek, układanie paczek na paletę.
  • Przekierowanie zamówienia do końcowego odbioru.

Chcesz zdecydować się na wyjazd do Holandii i właśnie ten magazyn wydaje Ci się szczególnie interesujący? Najważniejszym krokiem ku temu będzie bez wątpienia zaaplikowanie przez naszą stronę internetową KLIK!

Praca przy roślinach - transport gratis!

Kolejny zakład znajdujący się w bardzo bliskiej odległości od Rotterdamu. Możliwość zwiedzania ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji połączona z wysokimi zarobkami. Firma jest uznawana jest za wiodącego hodowcę i dostawcę roślin na całym świecie. Warto wspomnieć, że to kolejna oferta w Covebo, gdzie nie ma stawek wiekowych. Ile zatem wynosi płaca? 10,50 euro brutto za godzinę, do tego gwarantujemy transport do Holandii gratis! Oznacza to tyle, że za przejazd do Królestwa Niderlandów nie trzeba nic płacić.

Twoimi podstawowymi obowiązkami będzie:

  • Układanie skrzynek z roślinami wg określonego porządku.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Przygotowanie roślin do wysyłki na specjalnej linii transportującej większe pojemniki.

Uważasz, że ta praca w Holandii będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Poświęć 30 sekund na wypełnienie krótkiego formularza, a bezzwłocznie do Ciebie oddzwonimy!

Nie wiem, na co się zdecydować… wybieram tygodniówki w Covebo!

Oczywiście dla każdego czym innym jest satysfakcjonująca praca w Holandii. Wypłaty co tydzień w Covebo odbywają się praktycznie na każdym zakładzie. Z pewnością najłatwiej sprawdzić nasze aktualne oferty pracy w Holandii poprzez stronę internetową. Nie wiesz na co się zdecydować? W takim razie zaaplikuj bez wybierania konkretnej oferty (https://www.covebo.pl/otwarta-aplikacja/), a chętnie Ci w tym wyborze pomożemy. Niewątpliwie warto nadmienić, że Covebo to nie tylko praca w Holandii w produkcji i logistyce, ale także dla par czy osób z własnym zakwaterowaniem. Na wszelkie pytania czekamy także od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 pod numerem telefonu +48 77 545 75 75.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Praca w Holandii z językiem angielskim

2 min9 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024