2 min23 marca 2021

Praca w Holandii na budowie

Interesuje Cię praca w Holandii na budowie? Wyjeżdżając, do pracy w Holandii, masz wiele możliwości. Stanowisk, na jakich można rozpocząć pracę, jest wiele. W naszym artykule dowiesz się, jak wygląda praca na budowie w Holandii, gdzie szukać ofert i dlaczego warto wyjechać z Covebo?

Jak wygląda praca na budowie w Holandii?

Przed rozpoczęciem pracy na budowie w Holandii najlepiej zastanowić się, czy praca fizyczna jest dla Ciebie. Praca ta często wymaga użycia ciężkich narzędzi. Nierzadko, ma także miejsce na świeżym powietrzu.

Praca na budowie w Holandii zazwyczaj odbywa się w zespołach 2/3-osobowych – tu możesz pracować z Polakami. Koordynatorami, w większości, są Holendrzy, także znajomość języka angielskiego jest wymogiem koniecznym.

Jakie oferty ma do zaoferowania Holandia budowlańcom i jak wygląda praca na budowie w Holandii?

Rynek holenderski ma do zaoferowania wiele różnych stanowisk. Od kafelkarzy/ glazurników, dekarzy, betoniarzy po monterów ścianek KG i cieśli szalunkowych.

Każda z prac różni się trudnością pracy oraz miejscem jej wykonywania. Tak np. Kafelkarze, glazurnicy i dekarze swoje obowiązki będą wykonywać na zewnątrz. Monter ścianek KG będzie pracować tylko wewnątrz budynku, a cieśla szalunkowy czy betoniarz/ zbrojarz raz w środku, raz na zewnątrz. Wszystko zależy od projektu. Dlatego tak ważne jest, by uświadomić sobie, kto pracuje na budowie i czy taka forma pracy mi odpowiada.

Gdzie szukać ofert w budownictwie?

Szukając ofert pracy w Holandii na budowie od zaraz, natkniesz się na wiele różnych stron z ofertami pracy. Jak sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie oferta pracy jest dobra? Przede wszystkim upewnij się, że w treści ogłoszenia znajdziesz wszystkie potrzebne informacje – stanowisko, miejsce wykonywanej pracy, obowiązki, stawkę za godzinę. Warto również sprawdzić pracodawcę i przeczytać opinie o pracy na budowie w danym miejscu.

Odwiedź też inne zakładki naszej strony! Znajdziesz tam wszystkie wymagane informacje. Dodatkowo przy każdej ofercie znajduje się numer telefonu do rekrutera, odpowiedzialnego za daną ofertę pracy na budowie W Holandii.

Praca w Holandii przez agencję. Branża budownictwo

Wyjazd do pracy w Holandii na budowie przez agencję pozwala na szybsze odnalezienie się w nowym miejscu. Agencja pracy Covebo gwarantuje swoim pracownikom zakwaterowanie, zgodne z holenderskimi normami, w jednoosobowych pokojach. Zapewnia również dojazd do pracy. Dodatkowo we wszystkich sprawach urzędowych czy zdrowotnych możesz liczyć na pomoc koordynatorów dostępnych na miejscu.

By aplikować na oferty Covebo, przygotuj swoje CV, a także na sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Jeśli masz prawo jazdy – będzie to dla Ciebie punkt na plus. Jeśli masz już doświadczenie w pracy na budowie, sprawdź nasze oferty pracy! Możesz także skontaktować się z naszymi rekruterami z działu technicznego pod numerem +48 545 75 55. Pomogą w doborze najlepszej oferty pracy i rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

 

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024