3 min15 kwietnia 2021

Praca w technice w Holandii

Interesuje Cię praca w technice w Holandii? Świetnie się składa! Przed Tobą krótki przegląd aktualnych ofert! Sprawdź więc, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

1) Monter konstrukcji stalowych

  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych?

To świetnie, bo mamy dla Ciebie ofertę pracy na zakładzie, który realizuje prefabrykacje dla wielu znaczących firm holenderskich. Główne obowiązki to prace przy elementach nośnych mostów, na statkach i innych konstrukcjach stalowych. Stawka początkowa po wszystkich odtrąceniach to 520 euro netto tygodniowo przy 40 godzinach pracy.

Istnieje także możliwość późniejszej podwyżki, w związku z tym Wypełnij krótki formularz na stronie oferty i sprawdź szczegóły.

2) Oferty pracy Covebo - Operator CNC

Jeden z naszych klientów z siedzibą w Helmond, specjalizujący się w produkcji części do helikopterów i samolotów, poszukuje kandydatów na stanowisko programista frezarek/tokarek CNC. Warto więc zaaplikować na tę ofertę, bo możemy zaproponować dobrą stawkę, mianowicie 580 euro netto tygodniowo przy 40 godzinach pracy.

Jeżeli:

  • komunikujesz się w języku angielskim,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze frezerek CNC lub tokarek,

to czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj już dziś, wypełniając krótki formularz. 

Praca w technice w Holandii - Operator prasy krawędziowej

  • Interesuje Cię praca w Holandii jako operator prasy krawędziowej?
  • Wiesz wszystko na temat maszyn AMADA/SAFAN/TRUMPF/Bystronic/LVD?

Doskonale, bo poszukujemy obecnie operatorów pras krawędziowych do firmy w Nijkerku. W związku z tym będziesz odpowiedzialny za programowanie i obsługę pras krawędziowych, pracę z maszynami, a także wymianę narzędzi. Stawka, na którą możesz liczyć to ok. 480-520 euro netto tygodniowo przy 40 przepracowanych godzinach, po wszystkich odtrąceniach.

Zainteresowany? Złóż zatem aplikację, a poinformujemy Cię o szczegółach.

3) Praca dla spawacza w Holandii

Dla naszych klientów na terenie całej Holandii poszukujemy obecnie spawaczy MIG/MAG do spawania i składania małych i średnich gabarytowo konstrukcji ze stali czarnej, przeznaczonych do różnych gałęzi przemysłu. Oferujemy stawkę 500-520 euro netto tygodniowo przy 40 godzinach prac.

Zaaplikuj, jeżeli masz 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, rozmawiasz w języku angielskim i posiadasz prawo jazdy kat. B.

Co więcj posiadamy również interesujące oferty dla spawaczy TIG w Holandii. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie: czytanie dokumentacji technicznej i spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej. Specjaliści zatrudnieni będą natomiast przy spawaniu maszyn dla przemysłu spożywczego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • komunikowania się w języku angielskim.

Stawka dla spawaczy TIG w Covebo to 540-560 euro netto tygodniowo przy 40 przepracowanych godzinach. Wypełnij zatem krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Nie widzisz tutaj oferty dla siebie? Sprawdź wszystkie oferty pracy w technice w Holandii lub zadzwoń na nr +48 77 545 75 55.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024