Projekt Ingram w Holandii. Dlaczego warto?

Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj Roberta Lewandowskiego bez strzelonego gola, nie połączyć teorii względności z Albertem Einsteinem, a także nie powiązać projektu Ingram z Covebo. Interesuje Cię praca w Holandii dla par, a może chcesz wyjechać z grupką znajomych i zostać order pickerem? Nie posługujecie się językiem angielskim lub chcecie go podszlifować? Czytaj dalej!

Ingram to firma zajmująca się logistyką dużych sklepów internetowych, takich jak: bol.com, Bijenkorf, iBood, Superwinkel czy Ajax Fanshop. Covebo od wielu lat współpracuje z tym dużym i nowoczesnym magazynem, który obsługuje liczne zamówienia oraz odpowiada za poprawne skompletowanie produktów i wysyłkę do konkretnych odbiorców. Każdego dnia Ingram obsługuje tysiące zamówień, a w okresie świątecznym liczba ta wzrasta nawet do setek tysięcy. Właśnie dlatego Projekt Ingram to idealne miejsce, jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w Holandii!

Projekt Ingram! Pierwszy krok na Twojej drodze zawodowej w Holandii

Doświadczenie w pracy to częsty wymóg stawiany przez agencje zatrudnienia. Projekt Ingram może być jednak miejscem, gdzie dopiero je nabędziesz! To właśnie tutaj rozpoczniesz swoją przygodę z Holandii i sprawdzić się w nowej sytuacji. Martwisz się, że nie posiadasz żadnego doświadczenia? Nie wiesz jak wygląda praca w Holandii? Zastanawiasz się, jak to wszystko będzie wyglądało? Praca w Ingram pomoże Ci zdobyć nowe umiejętności, poznać specyfikę pracy w Holandii. Będzie pierwszym krokiem do nowego życia.

Na Ingramie do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera takich produktów jak: książki, ubrania, AGD, elektronika, płyty, kosmetyki;
  • Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki;
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia;
  • Zabezpieczanie towaru przed wysyłką;
  • Załadunek i rozładunek towaru.

Stawka? Podstawowa wynosi 10,50 euro brutto na godzinę, natomiast Ingram przewidział dodatki za pracę po godz. 19:00- 110%, po godz. 24:00- 125%, a w weekendy stawka w tych godzinach to odpowiednio 160% i 175%.  Projekt zaczyna się w najbliższy weekend i kończy się 09.01.2022r. A wyjazd do Holandii był jeszcze bardziej opłacalny, przewidzieliśmy dla osób, które przepracują cały projekt, bonus w wysokości 100 euro!

Order picker. Oferty bez angielskiego

Bez wątpienia ogromnym atutem oferty jest brak wymaganej znajomości języka angielskiego. Oczywiście, znajomość mowy Szekspira jest dodatkowym atutem. Jeżeli natomiast interesują Cię oferty pracy w Holandii bez angielskiego, do tego chcesz spróbować swoich sił jako order picker, planujesz wyjazd w parze lub ze znajomymi i najlepiej, gdyby to były okolice Tilburga, to Ingram wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Co bardzo istotne, szkolenia z trenerami odbywają się po polsku.

Praca w Holandii dla par

Ingram to z całą pewnością idealne miejsce dla osób, które planują wyjechać ze swoją drugą połówką lub grupą znajomych. Dlaczego? Otóż praca w Holandii dla par nie zawsze jest możliwa, natomiast z Covebo na Ingramie- jak najbardziej. Co więcej, koordynatorzy dokładają wszelkich starań, aby takie osoby pracowały na tej samej zmianie, choć oczywiście stanowisko pracy na zakładzie może się, w zależności od zapotrzebowania, różnić. Aby praca w Holandii była jak najbardziej komfortowa, to pary zawsze mieszkają razem w pokoju dwuosobowym, w zakwaterowaniu z certyfikatem jakości SNF (Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych).

Oferty pracy w Holandii. Okolice Tilburga

Niewątpliwie każdy, przeglądając oferty pracy w Holandii, natknął się na sporo ogłoszeń dotyczących Tilburga i okolic. Z czego to wynika? Otóż region Brabancji Północnej, do którego zalicza się właśnie Tilburg, jest miejscem, gdzie powstało mnóstwo magazynów i centrów logistycznych wielu znanych marek. I to właśnie w tej okolicy znajduje się Ingram! Odległość od Tilburga to zaledwie kilkanaście kilometrów, dlatego niewątpliwie warto rozważyć to jako opcję na pierwszy wyjazd do Holandii.

Projekt Ingram. Dlaczego warto?

Odpowiadając na pytanie postawione w tytule, zdecydowanie warto rozważyć Projekt Ingram jako pierwszy krok na swojej ścieżce pracy w Holandii. Praca jest stosunkowo prosta, nie wymaga doświadczenia, wszystkiego można nauczyć się bezpośrednio na zakładzie. Nie musisz znać angielskiego, a projekt jest określony w czasie, stanowi więc idealną opcję, aby nieco dorobić. Możesz jechać sam(a), z drugą połówką lub grupą znajomych – razem raźniej! Sam zakład jest nowoczesny, a zakwaterowanie komfortowe, zgodne z wymogami jakości. Będziesz się tutaj dobrze czuć!

Masz wątpliwości? Chcesz o coś zapytać? Śmiało, czekamy na Twoje pytania. Zadzwoń do nas na numer +48 77 545 75 75 lub aplikuj na https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-012499-zbieranie-zamowien-projekt-bez-znajomosci-jezyka/, a oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły. Oferta jest ograniczona w czasie i posiadamy kilka wolnych miejsc - aplikuj, zanim zrobią to inni!

Do zobaczenia!

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024