Potrzebujesz jarograf z ubiegłego roku, interesuje Cię dokładna data Twojego zatrudnienia, a może chcesz sprawdzić pasek wypłat z ostatnich miesięcy? Dostałeś właśnie list z holenderskiego Urzędu Skarbowego z wezwaniem, aby jak najszybciej rozliczyć dochody z ubiegłych lat i nie wiesz, gdzie znaleźć interesujące Cię rozliczenie? Zapoznaj się z poniższą instrukcją, a dowiesz się, jak najłatwiej i najszybciej samodzielnie je uzyskać.

 

 

 

 

Droga kontaktu w takich przypadkach wygląda następująco:

  1. KROK 1 – portal – informacje na jego temat znajdziesz poniżej,
  2. KROK 2 – Kontakt z Twoim Teamem w Holandii – Wejdź na holenderską stronę Covebo, gdzie podane są adresy i kontakty,
  3. KROK 3 – kiedy inne rozwiązania zawiodąservice@covebo.nl.

 

Portal pracownika Covebo. Jak się zalogować?

To pierwsza i najprostsza droga, żeby uzyskać jarograf z poprzednich lat, a także sprawdzić paski wypłat z ubiegłych miesięcy. Dostęp do portalu pracownika jest całodobowy, masz tym samym możliwość pobrania interesujących Cię dokumentów o dowolnej porze.

Instrukcję o tym, jak uzyskać jarograf w Covebo znajdziesz klikając tutaj. 

Przypomnijmy, jak zalogować się na portal pracowniczy:

  1. Wejdź na https://www.covebo.nl/portal/,
  2. Skorzystaj z funkcji Google Translate (w prawym górnym rogu klikamy „polski”), aby tłumaczyć stronę na nasz język ojczysty,
  3. Przesuwamy na sam dół i po lewej stronie wybieramy „Jestem pracownikiem” (po holendersku „Ik ben werknemer”),
  4. Wpisz nazwę użytkownika, czyli Twój adres e-mail i ustalone wcześniej przez Ciebie Hasło. Jeżeli go nie pamiętasz, to skorzystaj z funkcji „Zapomniane hasło?”, znajdującej się poniżej białego napisu na czerwonym tle „Zaloguj się”.

Na portalu Covebo w każdej chwili pobierzesz jarografy i salarisy, aż do trzynastu miesięcy od momentu ustania stosunku pracy.

 

Zależy mi na czasie. Co zrobić?

Może zdarzyć się, że będziesz tych dokumentów potrzebował „na już” i będzie Ci przede wszystkim zależeć na czasie. Co zrobić w takiej sytuacji? Zwróć się bezpośrednio do administracji danego biura w Holandii. W tym celu wejdź na www.covebo.nl i także skorzystaj z funkcji Google Translate, aby przetłumaczyć stronę na język polski (w prawym górnym rogu wybierz „polski”).

Wśród czterech zakładek na samej górze znajdziesz „O Covebo” („Over Covebo”). Najedź kursorem na ten napis, aby rozwinąć listę i wybierz „Lokalizacje” („Vestigingen”). Gotowe – tam właśnie znajduje się lista wszystkich biur Covebo w Holandii, wraz z adresami mailowymi.

Dla ułatwienia możesz także skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie obok mapki. Pod napisem „Znajdź oddział” („Zoek een vestiging”) należy wpisać interesujące nas biuro/team. Pod zdjęciem znajdziemy wówczas jako trzeci wiersz od góry odpowiedni adres mailowy, np. almelo@covebo.nl. Dodatkowo pokażą nam się także inne biura zlokalizowane w najbliższej odległości. Możemy także ręcznie znaleźć odpowiedni oddział, na samym dole strony wybierając następne strony (2 3 4 >).

 

Poprzednie kroki zawiodły. Co teraz?

Opisaliśmy szczegółowo, jak należy pobrać dokumenty w Covebo oraz gdzie wysłać zapytanie, jeżeli nie możemy tego zrobić przez portal. Gdyby natomiast każda z wcześniejszych opcji okazała się z jakiegoś powodu niemożliwa, to możesz zwrócić się o bezpośrednią pomoc na adres: service@covebo.nl .

Musisz natomiast mieć na uwadze, że jest to alternatywa dla poprzednich możliwości i czas oczekiwania w tym przypadku może się znacznie wydłużyć. Najpierw zapoznaj się jeszcze raz z instrukcją, jak pobrać dokumenty przez portal lub gdzie napisać odpowiedniego maila, to pozwoli Ci zaoszczędzić czas, gdyż pracodawcą jest Covebo w Holandii.

 

Najnowsze posty

Związane z tematyką ABU

Atrakcyjne oferty pracy w hurtowni spożywczej z tygodniówką 500 euro!

4 min20 czerwca 2024

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Kontakt

Masz jakieś pytania?
Produkcja +48 77 545 75 75 Technika +48 77 545 75 55