3 min26 września 2022

Dlaczego warto aplikować do pracy w Covebo przez Facebooka?

Facebook towarzyszy prawie każdemu z nas w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki tej aplikacji codziennie jesteśmy na bieżąco, z tym, co dzieje się u naszych bliższych i dalszych znajomych. Dlaczego w takim razie nie wykorzystać jednej aplikacji i przeglądać oferty pracy w Holandii na Facebooku? Praktycznie wszystkie agencje pracy budują swój employer branding przez social media. Dlaczego warto aplikować do pracy w Covebo przez Facebooka? Odpowiedź znajdziesz poniżej.  

Praca w Holandii przez agencję. Czy to się opłaca?  

Wyjazd do pracy w Holandii wiąże się często z ogromnymi, życiowymi zmianami. Praca w Holandii przez agencję z pewnością jest bezpieczniejsza i pewniejsza, niż wyjazd na własną rękę. Dlaczego? Covebo zapewnia swoim pracownikom nie tylko zakwaterowanie na terenie Holandii, ale także dojazd do pracy, ubezpieczenie i pakiet startowy, który zawiera kartę telefoniczną z holenderskim numerem telefonu. Zakwaterowanie Covebo jest zgodne z europejskimi wymaganiami i certyfikatem SNF, a ubezpieczenie pozwala na życie ze spokojną głową. Ponadto Covebo oferuje swoim pracownikom stałe zatrudnienie. Nawet w przypadku przestoju na jednym z zakładów, szeroka gama ofert pracy w Holandii Covebo, pozwala na bezzwłoczną zmianę miejsca zatrudnienia – jednocześnie bez zmiany sektora zatrudnienia. Dzięki temu wyjazd do pracy w Holandii staje się bezpieczny i przede wszystkim opłacalny.  

Oferty pracy w Holandii w Covebo  

Wspomniana wyżej, szeroka gama ofert pracy w Holandii Covebo, obejmuje przede wszystkim sektory produkcyjny i logistyczny. Sektor techniczny Covebo oferuje prace w Holandii na stanowiskach: spawaczy, operatorów CNC, pracowników budowlanych i pracowników automotiv.  

Dlaczego warto aplikować do pracy w Covebo?  

Covebo, jako agencja zatrudnienia w Holandii, jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji. Co roku otwieramy kilka nowych biur na terenie Holandii, dzięki czemu zapewniamy pracę w Holandii na całym jej terenie. Ponadto Covebo jest agencją pracy z ponad 20letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy warci Twojego zaufania.  

Dlaczego warto aplikować na Facebooku?  

Oferty pracy na Facebooku publikowane są praktycznie codziennie przez różne firmy rekrutacyjne. Facebook jest obecne swego rodzaju LinkedIn’em dla osób poszukujących pracy tymczasowej. Dlaczego nie dziwi, że coraz więcej agencji pracy publikuje swoje oferty pracy w Holandii właśnie na tym portalu społecznościowym. Aplikacje za pomocą Facebooka są szybsze, a przy ewentualnych pytaniach o oferty Covebo, przy kontakcie z naszymi konsultantami, można liczyć na szybszą i konkretną odpowiedź. Korzystanie z jednej aplikacji do wielu czynności jest wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić czas oraz zużycie danych internetowych.  

Jakie oferty pracy publikujemy na Facebooku?  

Facebook jest miejscem, gdzie najszybciej można opublikować aktualne oferty pracy w Holandii. Covebo publikuje na Facebooku oferty wszystkich sektorów, w których oferuje zatrudnienie. Dodatkowo, oferty pracy na Facebooku są aktualizowane co tydzień, a dzięki personalizacji ustawień aplikacji, na Tablicy wyświetlają się oferty pracy z okolicy, którą zamieszkujesz lub też te, które powinny zainteresować kandydata.  

Jak wybrać najlepszą ofertę pracy w Holandii?  

Najlepsza praca, dla każdego, może oznaczać coś innego. Warto zatem przygotować się do poszukiwania pracy. Jak? Przede wszystkim zastanowić się gdzie poszukujemy pracy, jaka praca sprawia nam przyjemność czy też gdzie można wykorzystać dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Kiedy znajdziesz odpowiedź na powyższe pytania, nie pozostaje nic innego, jak przeglądać oferty pracy na Facebooku lub też oferty pracy w Holandii dostępne na stronie internetowej Covebo 

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją o tym, jaka jest najlepsza praca w Holandii i gdzie opłaca się pracować - https://www.covebo.pl/blog/najlepsza-praca-w-holandii-gdzie-oplaca-sie-pracowac/ 

Wiesz już, dlaczego warto aplikować do pracy w Covebo przez Facebooka i jak znaleźć najlepszą dla siebie ofertę pracy w Holandii. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi rekruterami przez Messenger lub tradycyjnie pod numerem +48 545 75 75. 

  

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

3 min28 maja 2024