4 min4 października 2022

Firmy transportowe Covebo – GTV Bus

Wyjazd do pracy do Holandii poprzedzają zawsze dokładne przygotowania. Podpisanie umowy, pakowanie, transport – lista nie jest wcale krótka. Na szczęście rekruterzy Covebo pomagają naszym pracownikom na każdym etapie, a zaufane firmy transportowe gwarantują bezpieczną i komfortową podróż. Zastanawiasz się, z jakimi przewoźnikami współpracuje nasza agencja zatrudnienia? Przeczytaj nasz artykuł.

Transport do Holandii

Covebo gwarantuje pracownikom transport wprost pod adres zakwaterowania. To wygodna i bezpieczna metoda, aby szybko znaleźć się w Holandii. Samodzielna organizacja transportu to dodatkowe formalności, często stres i niepewność, na jaką firmę trafimy. Decydując się na transport do Holandii przez Covebo, nie musimy się niczego obawiać. Wystarczy wsiąść do busa w wyznaczonym miejscu. Proste, prawda? 😊

Ile jedzie się z Polski do Holandii? 

Podróż z Polski do Holandii naszym busem trwa od 12 do 20 godzin. Specjaliści do spraw logistyki dokładnie planują podróż, znajdując kierowcom optymalne trasy. Co to oznacza dla Ciebie? Wygodny przejazd w możliwie najkrótszym czasie.

Jak zorganizować transport do pracy do Holandii?

Chcąc samodzielnie zorganizować transport do pracy do Holandii, musisz zarezerwować sobie miejsce w busie, pociągu lub autobusie. Możesz także skorzystać z oferty linii lotniczych. Możesz również pozostawić tę kwestię naszej agencji – będzie prosto i szybko. Wystarczy, że zgłosisz chęć skorzystania z oferty naszych przewoźników. W Covebo listę kandydatów, których należy zabrać w weekend, wysyłamy w piątek po godz. 16:00.

Jak się przygotować? Co można zabrać?

Za standardowy bagaż uznaje się dwie torby, których waga nie powinna przekraczać 40 kg. Jedna może być przeznaczona na ubrania, a druga na przykład na jedzenie. Możesz także zabrać ze sobą 5 kg bagażu podręcznego.

O tym, co trzeba i co warto spakować na wyjazd do pracy do Holandii, pisaliśmy już w artykule -> Co warto wziąć ze sobą do pracy do Holandii? Jak się spakować na wyjazd? - Agencja Zatrudnienia Covebo

Dla przypomnienia umieścimy tutaj krótką ściągę. Do Holandii koniecznie zabierz:

 1. Ważny dowód osobisty/paszport,
 2. Zapisany adres zakwaterowania,
 3. Numer do koordynatora,
 4. Odzież do pracy,
 5. Jedzenie na pierwsze dni,
 6. Kurtkę przeciwdeszczową,
 7. Telefon z włączonym roamingiem,
 8. Numer swojego konta bankowego i kartę do bankomatu.

Zaufane firmy transportowe Covebo

Covebo współpracuje jedynie z zaufanymi firmami transportowymi. Kilka lat kooperacji daje naszym pracownikom pewność, że dotrą na miejsce bezpiecznie i na czas. Współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi, a największą z nich jest GTV BUS.

Kilka słów o GTV BUS

GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Znakiem charakterystycznym firmy są zielone pojazdy. GTV BUS oferuje usługę door to door, odbiera pracowników Covebo z każdego miejsca w Polsce. Na Słowacji i w Czechach GTV BUS oferuje natomiast odbiór pasażerów z wyznaczonych przystanków. Miejscem docelowym są lokalizacje w Holandii, ale także w Niemczech i Belgii. GTV BUS to nasz wieloletni partner, dlatego możesz mu w pełni zaufać. Wybór GTV BUS to pewność i spokój, że nasi klienci zawsze bezpiecznie dotrą na miejsce.

Transport przez Covebo. Jak to wygląda?

Aby skorzystać z usług zaufanej firmy transportowej, należy zgłosić chęć wyjazdu busami GTV BUS. Nasz rekruter dopełni wszelkich formalności, abyś nie musiał się tym martwić.

Przygotowaliśmy krótką instrukcję dla osób zainteresowanych organizacją transportu przez Covebo:

 1. Na samym początku, Twój rekruter zapyta, czy życzysz sobie, abyśmy zorganizowali transport naszymi busami.
 2. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, zrobimy Ci rezerwację i wpiszemy na listę transportową.
 3. Po godzinie 17:00 – zadzwoni do Ciebie nasz przewoźnik, potwierdzi wyjazd, wyśle wiadomość e-mail z linku do płatności on-line.

Co ciekawe, nie musisz płacić od razu, możesz skorzystać z opcji odroczonej płatności PayPo i uiścić opłatę za transport do 30 dni – po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej.

WAŻNE! Płatność może odbyć się tylko i wyłącznie poprzez wysłany przez firmę transportową linki. Nigdy nie wpłacaj pieniędzy bezpośrednio na numer konta. Nasz rekruter nigdy Cię o to nie poprosi. Przeczytaj, jak uchronić się przed oszustami, którzy grasują w Internecie.

Bądź czujny/a! Jak ustrzec się przed oszustami?

Uważaj na internetowych oszustów i nie daj się okraść. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zgłoś się do nas – szybko potwierdzimy, czy masz do czynienia z prawdziwym pracownikiem Covebo. Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim żaden z pracowników nigdy nie będzie od Ciebie wymagał żadnych przelewów, czy wpłat na swoje konto! Taka prośba powinna być dla Ciebie sygnałem alarmowym! Covebo jest agencją zatrudnienia, nie firmą transportową, pomaga w organizacji transportu, ale nie wystawia ofert przewozu pracowników w Internecie. Firma GTV BUS, po odpowiednich ustaleniach, wysyła link do płatności on-line, jednak wówczas przejazd zawsze dochodzi do skutku.

 

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Praca w Holandii z językiem angielskim

2 min9 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024