Gap year i praca w Holandii? Kiedy matura poszła tak sobie...

Czujesz, że matura poszła Ci tak sobie? Don't worry! Rozwiązaniem może być gap year i praca w Holandii! O tym, że można zarobić na swoje przyjemności, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Praca w Holandii pozwoli Ci odłożyć trochę grosza, nabrać doświadczenia, a maturę możesz poprawić i wrócić silniejszy! Zacznij wiec od wypełnienia krótkiej aplikacji i przeczytaj, dlaczego warto.

Rok przerwy w nauce? Zalety i wady takiego rozwiązania

Zdalna nauka, brak studniówki, kontakt z resztą ekipy przez wideokonferencje - ostatnie miesiące do najłatwiejszych nie należały. Stres był, i to niemały, ale już wiesz, że z wynikami cudów nie będzie? A miał być pewnie taki sztos… No nic, trzeba żyć dalej i nie ma co się za bardzo spinać. Każdy ma swoje ups and downs. Jan Błachowicz, mistrz UFC (kojarzycie?), jakiś czas temu był na wylocie z amerykańskiej organizacji po tym jak przegrał dwie walki z rzędu. A dzisiaj? Jest na absolutnym topie. Bo się nie poddał! Bądź jak Janek i przemyśl różne opcje.

Gap year i praca w Holandii. Czy warto?

Praca w Holandii na wakacje pozwoli Ci lepiej poznać samego siebie. Nie gwarantujemy, że to właśnie za granicą znajdziesz swoje yin i yang, ale na pewno dowiesz się, czy Ci to w ogóle odpowiada. Co poza tym? Pewnie wpadnie kilku nowych znajomych na Facebooku i Instagramie…

Tak zupełnie poważnie, poznasz wielu ludzi z takimi samymi problemami jak Twoje i zrozumiesz, że matura to nie koniec świata. Martwisz się, że Twój English jest niewystarczająco dobry? To potraktuj wyjazd jako okazję do nauki języka. Możesz także przeczytać nasz artykuł, w którym dowiesz się, jak szybko nauczyć się angielskiego. Praca w Holandii to świetna sposobność, żeby podszkolić swój angielski i nabrać trochę pewności, której tak często nam brakuje. Nie bój się mówić!

No i rzecz najważniejsza - kasa. Zarobisz w euro, za które kupisz, co zechcesz: samochód, wymarzone wakacje, albo odłożysz na studia. To naprawdę ma sens. Boisz się, że będziesz tęsknił za bliskimi? To umówcie się, że będziecie rozmawiać przez kamerkę w wybrane dni tygodnia. Nie jest łatwo uczyć się po pracy do matury, jednak jak najbardziej jest to możliwe. Niech Twoją najlepszą motywacją do nauki będzie wyobrażenie sobie, jak odbierasz wyniki i dostajesz się na wymarzony kierunek.

gap-year-i-praca-w-Holandii

Praca w Holandii bez doświadczenia. Jak ją zdobyć?

Nie doświadczenie, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie order pickera! Albo pracownika produkcji - w zależności od tego, gdzie się będziesz lepiej czuł. Wybierz swoją ofertę i aplikuj albo zadzwoń na +48 77 545 75 75, a pomożemy Ci jak najlepiej wybrać.

Oferty pracy w Holandii bez doświadczenia

Zbieranie zamówień na ciepłej hali, w dużym, nowoczesnym magazynie, który zajmuje się obsługą i logistyką paru sklepów internetowych? Brzmi spoko? Praca w Holandii bez doświadczenia nie musi być nudna - możesz przecież pracować na Ingramie i wszystkiego się tam nauczyć. Wypełnienie aplikacji zajmie Ci maksymalnie 30 sekund.

Praca w Holandii bez wiekówki

O tzw. wiekówce w Holandii narosło tyle mitów, że starożytni Rzymianie i Grecy mogliby się pogubić. Wcale nie jest to tak skomplikowane jak historia pewnego swetra, której „i tak byś nie zrozumiał…” Pracownikom, którzy nie ukończyli 21 lat, pracodawca w Królestwie Niderlandów ma możliwość wypłacać niższą stawkę. Nie jest to wymysł agencji, ale uregulowany prawnie system wynagrodzeń. Interesuje Cię praca w Holandii bez wiekówki? Dopytaj zatem o takie oferty, ponieważ duża część naszych zakładów od tego odchodzi i daje jedną, taką samą stawkę dla wszystkich pracowników.

Praca w Holandii na lato! Przeżyj przygodę, zanim wejdziesz w dorosłość!

Wakacyjna praca w Holandii to także niepowtarzalna okazja, aby przeżyć wspaniałą przygodę. Szczególnie że lubimy odkładać ten ostateczny moment wejścia w dorosłość i traktowania wszystkiego na poważnie. Chyba tylko Piotruś Pan nigdy nie dorósł… Na serio na pewno musisz zwiedzić Amsterdam, a co tam warto zobaczyć, przeczytasz w naszym artykule. Być w Kraju Tulipanów i nie zobaczyć Dzielnicy Czerwonych Latarni? Odpada! To zresztą niejedyna rzecz, której należy spróbować w Holandii. 😉

Niezdana albo słabo napisana matura to na pewno nie koniec świata. Plus jest taki, że egzamin dojrzałości możesz w przyszłym roku poprawić. Kobe Bryant przestrzegał, że „moment, w którym się poddajesz to ten, w którym wygrywa ktoś inny”. Never give up! Praca w Holandii na wakacje może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, żebyś odnalazł swoją drogę. Pierwszym krokiem niech będzie rejestracja w Covebo. Jeszcze będzie pięknie, zobaczysz!

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024