3 min11 sierpnia 2020

Jak wygląda rekrutacja do pracy w Covebo?

Interesuje Cię praca w Holandii, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, ile formalności czeka Cię przed samym wyjazdem? Myślisz, iż wiąże się to z mnóstwem dokumentów i zaświadczeń? Nic bardziej mylnego. Nasz tekst pokaże Ci, jak wygląda rekrutacja do pracy w Covebo. Wyjazd z naszą agencją to minimum formalności, a maksimum satysfakcji.

Posłuchaj Platona! Jak wygląda rekrutacja do pracy w Covebo? Pierwsze kroki

Platon, jeden z najwybitniejszych filozofów w historii, już ponad 2 tysiące lat temu zauważył, że „najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Ciężko się z tymi słowami nie zgodzić, odpowiednie przygotowanie znacznie przybliża do osiągnięcia zamierzonego celu. Jaki więc będzie pierwszy krok na Twojej drodze?

Praca w Holandii - Rejestracja

Rzecz absolutnie niezbędna ze względu na rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które weszło w życie 25.05.2018 roku. Przeglądając oferty pracy w Holandii, możemy w bardzo łatwy sposób od razu na nie zaaplikować, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Rejestracji można także dokonać podczas telefonicznej rozmowy z rekruterem, podając wówczas najważniejsze informacje. Należą do nich:

  • imię i nazwisko,
  • adres mailowy,
  • data urodzenia,
  • telefon kontaktowy.

Po rejestracji przyjdzie do nas mail z prośbą o sprawdzenie danych oraz aktualizację zgód niezbędnych w procesie rekrutacyjnym.

Jak wygląda rekrutacja do pracy w Covebo? Rozmowa rekrutacyjna

O tym, jak odpowiednio przygotować się do takiej rozmowy, dowiesz się z naszego poprzedniego wpisu Rozmowa kwalifikacyjna on-line na piątkę! 5 wskazówek jak się do niej przygotować. To właśnie wtedy rekruter lepiej poznaje Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i przebieg kariery. Interesuje Cię praca w Holandii dla par? Nie zapomnij przekazać zatem takiej informacji. Przedstawienie podczas rozmowy rekrutacyjnej Twoich oczekiwań pozwoli nam dobrać dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.

Najlepsze oferty pracy w Holandii 

Myślisz Covebo, mówisz „najlepsze oferty pracy w Holandii”! Pamiętaj, iż dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Nasz doświadczony dział rekrutacyjny z pewnością pomoże znaleźć dla Ciebie odpowiednią ofertę i zadzwoni ze szczegółami. Wyślemy Ci także e-mailem dokładny opis stanowiska pracy wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, abyś na spokojnie mógł podjąć decyzję. Zdecydowany? To przejdźmy dalej!

Formalności przed wyjazdem

Umowa jest pisemnym zobowiązaniem dla obu stron do przestrzegania jej warunków. To bardzo ważne z punktu widzenia kandydata, masz wtedy pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. O tym, jak rozpoznać zaufaną agencję zatrudnienia, przeczytasz na naszym blogu.

Kopie umów należy odesłać drogą mailową lub udać się w tym celu do jednego z naszych pięciu biur, natomiast oryginały powinny zostać odesłane pocztą.

Ważne! Sprawdź swój dowód osobisty

Praca w Holandii odbywa się w oparciu o aktualny dokument poświadczający tożsamość. Przed wyjazdem koniecznie sprawdź, czy masz aktualny dowód osobisty lub paszport. To wszystko, więcej formalności, dla Twojego komfortu, nie wymagamy.

Jesteś gotowy do wyjazdu!

Ostatnim, wieńczącym etapem cały proces rekrutacyjny jest wyjazd do Holandii. Co bardzo istotne, w tym także możemy Ci pomóc. Współpracujemy z firmami transportowymi, które zapewniają bezpieczny transport. Po dotarciu na miejsce czeka Cię pomoc i opieka ze strony polskojęzycznych koordynatorów, a informacje i namiary dostaniesz mailowo od odpowiedniego rekrutera.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024