3 min15 lutego 2022

Praca w Holandii. Co jeśli będę chciał(a) ją zmienić?

Wyjeżdżając do pracy w Holandii, wiedzę na temat miejsca pracy opieramy na różnych źródłach. Mogą to być słowa rekrutera, opis oferty pracy znaleziony przez Internet lub na polecenie znajomego, któremu dana praca bardzo odpowiada. Co w przypadku, jeśli dany rodzaj pracy nie jest dla ciebie?  Zacisnąć zęby i pracować w tym miejscu czy spakować się i wrócić do Polski? Według nas ani jedno, ani drugie – po prostu zmień miejsce pracy. Czytaj dalej, a dowiesz się jak zmienić pracę w Holandii 

Co jeśli będę chciał(a) zmienić pracę?

Znajomy wyjechał do pracy w Holandii na produkcji i bardzo chwalił tę pracę, bo świetne zarobki i nieskomplikowane obowiązki? Postanowiłeś do niego dojechać, ale ta praca kompletnie nie przypadła ci do gustu? Nie zastanawiaj się dłużej, jak zmienić pracę w Holandii, tylko działaj. Jeśli wyjeżdżałeś do pracy w Holandii przez agencję pracy Covebo,  przed wyjazdem z pewnością dostałeś od jednego z naszych rekruterów kilka ofert pracy, które były zgodne z twoimi kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym i predyspozycjami. Jeśli jednak oferta pracy w Holandii nie odpowiada twoim wymaganiom, możemy pomóc ci ją zmienić.  

Jak zmienić pracę w Holandii? 

Bazując na naszym doświadczeniu w zakresie zmiany pracy dla pracowników tymczasowych w Holandii, mamy kilka rad. W pierwszej kolejności poinformuj o tym swojego holenderskiego koordynatora Covebo. Odpowiada on za pracowników na kilku zakładach, dlatego najszybciej może zaproponować zmianę pracy. W przypadku braku wolnych miejsc może skierować Twoją kandydaturę z powrotem do rekrutera, z którym miałeś kontakt przed wyjazdem do pracy w Holandii. Rekruter Covebo może skierować twoją kandydaturę przez tzw. transfer, do innego teamu Covebo w Holandii, który oferuje pracę bardziej odpowiadającą twoim wymaganiom.  

Jak skontaktować się z Covebo? 

Jeśli jesteś osobą, która wyjechała do pracy w Holandii przez inną agencję pracy w Holandii i zastanawiasz się jak zmienić pracy w Holandii, Ciebie też zachęcamy do kontaktu z Covebo. Najlepiej odwiedzić naszą stronę www.covebo.pl – sprawdzisz tam, jakie oferty pracy w Holandii mamy w naszej ofercie i od razu możesz aplikować na ofertę odpowiadającą Twoim preferencjom. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z naszymi rekruterami pod numerem +48 545 75 75 (dział produkcyjny) lub +48 545 75 55 (dział techniczny) i zapytać o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i kwalifikacji. 

Praca w Holandii - czy warto? 

Dopiero zastanawiasz się nad wyjazdem do Holandii i nie wiesz, czy warto jechać do pracy w Holandii? Według nas warto! Wyjazd do pracy w Holandii pozwala przede wszystkim na zdobycie nowych doświadczeń, nie tylko zawodowych, poznanie nowej kultury i polepszenie umiejętności językowych. Dodatkowo pomaga w określeniu preferencji zawodowych, jeśli jeszcze nie wiesz, czym chciałbyś się zajmować.  

Jak znaleźć dobrą pracę w Holandii? 

Szukając pracy za granicą, zacznij od napisania dobrego CV – podpowiadamy, jak to zrobić w artykule: Dobre CV, czyli jakie? lub Jak napisać dobre CV w branży technicznej? Zastanów się, czym dla Ciebie jest dobra praca i czego od niej oczekujesz, a następnie skontaktuj się z Covebo, przedstaw rekruterowi swoje wymagania. Otwórz się na nowe możliwości i zacznij nową pracę w Holandii. 

Wiesz już jak zmienić pracę w Holandii i jak szukać dobrego zatrudnienia. Nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z Covebo aplikując na wybraną ofertę pracy na stronie www.covebo.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numerem +48 545 75 75, lub +48 545 75 55! 

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Praca w Holandii z językiem angielskim

2 min9 maja 2024

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024